Hania Rani z koncertem w ramach "Piano Day". Zobaczysz go online

Ostatnia aktualizacja: 10.04.2023 14:42
Hania Rani, czyli pianistka i wokalistka Hanna Raniszewska na koncie ma wiele płyt długogrających singli i klipów. W sieci niebawem będzie można oglądać m.in. jej koncert zrealizowany w ramach trasy "Piano Day". 
Hania Rani podczas koncertu
Hania Rani podczas koncertuFoto: Mat. pras.

Utwory Hani Rani to połączenie delikatnego głosu artystki, a także melodii fortepianowych. Zdaniem prowadzącej audycję Marty Hoppe, to doskonały muzyczny wybór na świąteczne, wiosenne dni. - Nagranie z koncertu Hani Rani stworzone na potrzeby serwisu "Arte" w ramach "Piano Day" można bezpłatnie obejrzeć w sieci - mówiła Berenika Wyrzykowska-Novi z tej platformy. - To około sześciu, siedmiu utworów w wykonaniu tej artystki. Koncert został stworzony specjalnie dla nas, i było to bardzo kameralne wydarzenie przygotowane we współpracy z jedną z francuskich rozgłośni radiowych - mówiła gość Czwórki.

Hania Rani, poza utworami z gatunku muzyki rozrywkowej, czy elektronicznej, wykonuje również muzykę klasyczną. Oprócz jej wykonań w serwisie znajdziemy jednak także inne koncertowe wydarzenia.

Sprawdź także:

- Do obejrzenia są najróżniejsze propozycje, wśród których z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Są koncerty zarejestrowane już jakiś czas temu - mówiła gość Czwórki. - Pojawiają się m.in. wydarzenia muzyczne grane na żywo, opera. Jest też muzyka elektroniczna, a dla fanów metalu - są nagrania z "Hell Fest", streamowane w czerwcu na żywo. Pojawiają się też wykonania takich gwiazd jak Sepultura, czy Behemoth. 

Posłuchaj także:

***

Tytuł audycji: Święta z Czwórką

Materiał przygotował: Marta Hoppe

Gość: Berenika Wyrzykowska-Novi (Arte.TV)

Data emisji: 10.04.2023

Godzina emisji: 10.30

kd

Zobacz więcej na temat: Czwórka Marta Hoppe