Konkursy z okazji 1050 rocznicy Chrztu Polski

Ostatnia aktualizacja: 24.03.2016 12:23
W związku z 1050. rocznicą Chrztu Polski przygotowaliśmy dla was trzy specjalne konkursy, w których możecie wygrać banknoty okolicznościowe.
Banknot okolicznościowy
Banknot okolicznościowyFoto: mat. pras.

W pierwszym konkursie odpowiadacie na pytanie: "Jaki przydomek mógłby przyjąć Mieszko I gdyby został królem Polski?". Na odpowiedzi czekamy od soboty 26 marca do wtorku 29 marca do końca dnia. Swoje odpowiedzi wysyłajcie pod numer 71 151 za 1,23 z VAT. SMSa należy poprzedzić prefixem „CZWÓRKA”.

PRZECZYTAJ REGULAMIN KONKURSU

W drugim konkursie pytamy: "Jak mógł wyglądać Mieszko I w oparciu o ówczesne lub dzisiejsze kanony mody?". Konkurs startuję 30 marca po godzinie 12. Swoje odpowiedzi wysyłacie pod numer 70 044 za 0,62 zł z VAT.

PRZECZYTAJ REGULAMIN KONKURSU

W trzecim konkursie należy przygotować tekst zaproszenia na Chrzest Polski w 966 roku. Odpowiedzi zamieszczajcie w komentarzach pod postem konkursowym, który pojawi się na naszym Facebooku we Wtorek 29 marca. Na odpowiedzi czekamy do końca dnia.

PRZECZYTAJ REGULAMIN KONKURSU

Autorzy najbardziej kreatywnych odpowiedzi otrzymają od nas banknoty okolicznościowe. Rozstrzygnięcie konkursów w czasie audycji specjalnej z Gniezna w środę 30 marca.

Zobacz więcej na temat: Gniezno konkurs