X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Czwórka Prezentuje", czyli Radiowy Konkurs Czwórki

Ostatnia aktualizacja: 01.12.2017 21:57
XBOX, kamera 360, telewizor 4k i wiele innych cennych nagród codziennie do wygrania w kolejnej odsłonie konkursu "Czwórka prezentuje". Akcja potrwa od 6 do 31 grudnia.
Zdj. ilustracyjne
Zdj. ilustracyjneFoto: Czwórka

Od środy 6 grudnia, aż do końca roku na antenie Czwórki będzie można wygrać wysokiej klasy sprzęt. Codziennie w trzech wybranych pasmach m.in. w "Stacji Kultura", "Wszystko gra", "Dajesz radę", "Stacji Nauka""Czacie Czwórki" czy "Muzycznym Lunchu" słuchacze usłyszą trzy podpowiedzi - w każdym paśmie jedną - które naprowadzą na słowo dnia.

Konkurs polega na skojarzeniu trzech słów i odgadnięciu ukrytego hasła konkursowego. Wygrywa pierwsza osoba, która na sygnał prowadzącego udzieli poprawnej odpowiedzi.

PRZECZYTAJ REGULAMIN KONKURSU

Wśród nagród do wygrania w konkursie Czwórki znajdą się: XBOX, iPad, elektryczna deskorolka, słuchawki, radio cyfrowe, telewizor 4K, kamera 360, ekspres do kawy, tablet, iPhone, a także aparat fotograficzny, zegarki i karty podarunkowe.

mat. pras.

Zobacz więcej na temat: konkurs prezenty