WakeShock - pierwszy System 2.0 na Lubelszczyźnie

Ostatnia aktualizacja: 27.01.2015 20:00
WakeShock to nowy projekt wakeboardowy na mapie Polski.
WakeShock - pierwszy System 2.0 na Lubelszczyźnie
Foto: materiały promocyjne

Twórcy projektu to grupa młodych pasjonatów tego sportu, która podjęła wyzwanie budowy parku wakeboardowego nad zalewem Biszcza-Żary w województwie lubelskim.

PIERWSZY SYSTEM 2.0 NA LUBELSZCZYŹNIE
PIERWSZY TAKI PROJEKT NA LUBELSZCZYŹNIE
WakeShock to nowy projekt wakeboardowy na mapie Polski, Twórcami projektu jest grupa młodych pasjonatów tego sportu, która podjęła wyzwanie budowy parku wakeboardowego nad zalewem Biszcza-Żary w województwie lubelskim.
Pomysł jest pierwszym tego typu w Polsce gdyż chłopaki chcą pozyskać część kasy na budowę wakeparku z portalu PolakPotrafi.pl
Do zebrania mają 70000 PLN i jest to połowa kwoty potrzebnej do realizacji projektu. Oto co mówią o swoim pomyśle na wakepark.
„WakeShock Biszcza obejmuje budowę bazy sportowej nad zalewem Biszcza-Żary w województwie lubelskim.
Jak sami twierdzą oprócz wakeparku miejsce to posiada ogromny wachlarz usług towarzyszących, jak: quady, paintball, wodne wesołe miasteczko WaterShow,restauracje, czy szkółkę windsurfingową. Baza sportowa Wakeshock Biszcza dopełni już bogatą ofertę. Wszystkie powyżej wymienione usługi i atrakcje sprawiają, że jest to idealne miejsce do spędzenia gorących, letnich dni z rodziną i przyjaciółmi.
Główną atrakcją bazy będzie wyciąg wakeboardowy System 2.0 o długości 180 m niemieckiej firmy Sesitec. Wyciągi te uważane są za najlepsze w Europie. Dodatkowymi atrakcjami będą miedzy innymi walki sumo oraz dmuchany materac dla dzieci. Ponadto strefa chill zone dostarczy niesamowitych wrażeń. Gdyż każdy gość będzie mógł usiąść na wygodnej pufie pod namiotem i przy najlepszej muzyce podziwiać jazdę zawodników na wyciągu.”
W parku będzie funkcjonować trzy strefy, w których każdy odwiedzający znajdzie coś dla siebie.
Strefa sportu to profesjonalny wyciąg o nazwie SYSTEM 2.0. przystosowany zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych sportowców. Na każdy przejazd zawodnik otrzyma niezbędny sprzęt do jazdy.
Strefa fun to miejsce zabawy dla tych najmłodszych jak i tych, którzy lubią trochę rywalizacji i adrenaliny. Atrakcjami będą walki sumo, dmuchany materac dla dzieci, ścianka wspinaczkowa, trampolina, a także deski skimboardowe oraz trickboardy.
Zapewne jednym z ulubionych miejsc w parku będzie chiill zone, w której relaks odgrywa pierwszoplanową rolę. Strefa ta będzie doskonałym miejscem do spotkań ze znajomymi oraz poznawania nowych ludzi, a także doskonałym punktem obserwacyjnym do podziwiania wyczynów wakeboardzistów.
Planowany termin otwarcia parku WakeShock to 1 maj 2015 roku.
Zachęcamy do wsparcia projektu, wszelkie informacje znajdziecie na stronie: www.wspieramwakeshock.pl  jak również na facebooku: https://www.facebook.com/wakeshockbiszcza

Pomysł jest pierwszym tego typu w Polsce, gdyż chłopcy chcą pozyskać część kasy na budowę wakeparku z portalu PolakPotrafi.pl. Do zebrania mają 70000 PLN i jest to połowa kwoty potrzebnej do realizacji projektu. Oto co mówią o swoim pomyśle na wakepark. "WakeShock Biszcza obejmuje budowę bazy sportowej nad zalewem Biszcza-Żary w województwie lubelskim. Jak sami twierdzą oprócz wakeparku miejsce to posiada ogromny wachlarz usług towarzyszących, jak: quady, paintball, wodne wesołe miasteczko WaterShow, restauracje, czy szkółkę windsurfingową. Baza sportowa Wakeshock Biszcza dopełni już bogatą ofertę. Wszystkie powyżej wymienione usługi i atrakcje sprawiają, że jest to idealne miejsce do spędzenia gorących, letnich dni z rodziną i przyjaciółmi. Główną atrakcją bazy będzie wyciąg wakeboardowy System 2.0 o długości 180 m niemieckiej firmy Sesitec. Wyciągi te uważane są za najlepsze w Europie. Dodatkowymi atrakcjami będą miedzy innymi walki sumo oraz dmuchany materac dla dzieci. Ponadto strefa chill zone dostarczy niesamowitych wrażeń. Gdyż każdy gość będzie mógł usiąść na wygodnej pufie pod namiotem i przy najlepszej muzyce podziwiać jazdę zawodników na wyciągu."

W parku będzie funkcjonować trzy strefy, w których każdy odwiedzający znajdzie coś dla siebie. Strefa sportu to profesjonalny wyciąg o nazwie SYSTEM 2.0. przystosowany zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych sportowców. Na każdy przejazd zawodnik otrzyma niezbędny sprzęt do jazdy. Strefa fun to miejsce zabawy dla tych najmłodszych jak i tych, którzy lubią trochę rywalizacji i adrenaliny. Atrakcjami będą walki sumo, dmuchany materac dla dzieci, ścianka wspinaczkowa, trampolina, a także deski skimboardowe oraz trickboardy. Zapewne jednym z ulubionych miejsc w parku będzie chiill zone, w której relaks odgrywa pierwszoplanową rolę. Strefa ta będzie doskonałym miejscem do spotkań ze znajomymi oraz poznawania nowych ludzi, a także doskonałym punktem obserwacyjnym do podziwiania wyczynów wakeboardzistów.

Planowany termin otwarcia parku WakeShock to 1 maj 2015 roku.

Akcja pod patronatem Czwórki.

(źr. Czwórka / materiały prasowe)

/