X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Snowboardziści witają zimę

Ostatnia aktualizacja: 16.11.2016 14:43
Już w nadchodzący weekend startuje 4. edycja GO*POW Snowboard Festivalu.U progu kolejnego sezonu narciarsko-snowboardowego już w nadchodzący weekend we Wrocławiu, po raz czwarty, odbędzie się festiwal snowboardowy GO*POW all about snow. Impreza jest symbolicznym przywitaniem zimy, a w jej programie jak zwykle znajdą się projekcje filmów snowboardowych, warsztaty i wykłady, wystawa sprzętu i mody, tatuaże, konkursy oraz inne atrakcje.
Snowboardziści witają zimę
Foto: Glow Images/East News

Tegoroczna odsłona wydarzenia odbędzie się 18/19 listopada w przestrzeniach GOjump – wrocławskiego parku trampolinowego przy ulicy Długosza 59. – Przestrzeń tego wyjątkowego parku pozwoli nam na przeprowadzenie zarówno warsztatów praktycznych, jak i ruchowych w jednym miejscu, co powinno ucieszyć uczestników – mówi Marcin Jellinek, organizator festiwalu. 

Festiwal rozpocznie się w piątek. Tego dnia głównym punktem programu będą projekcje filmowe. Obejrzymy rodzime i światowe produkcje, wszystkie skupione na snowboardzie. GO*POW otworzy premiera filmu Adriana Smardza – Stereotypes. Autor, który będzie obecny na premierze opowie o powstaniu filmu i odpowie na pytania publiczności. W dalszej kolejności zobaczymy nowości takie jak STRONEGER., Half Off, The Fourth Wall czy 4. 

Sobotni program wykładowo-warsztatowy startuje już o godzinie 10:00. Dr Piotr Kunysz, otwierający sesję wykładową opowie o autorskich pomysłach na urozmaicenie jazdy na snowboardzie. Do godziny 18:00 uczestnicy dowiedzą się także między innymi o tym jak wyglądają kulisy sponsoringu w snowboardzie (spotkanie poprowadzą: Wojtek Pawlusiak i Anna Płocińska), jak sędziuje się zawody snowboardowe (Mateusz Zadorożny, międzynarodowy sędzia snowboardowy), jak serwisować sprzęt (Dariusz Żak z Toko Polska).

Przez całą sobotę czynna będzie strefa expo, na której będzie można sprawdzić nowości sprzętowe oraz zobaczyć, jakie trendy modowe będą obowiązywały w nadchodzącym sezonie. Będzie można także wypróbować elektryczne deski oraz… zrobić sobie śnieżny tatuaż.

Sobotnie aktywności w GOjump zakończy konkurs skoków na poduchę, w którym na uczestników czekają atrakcyjne nagrody, w tym kamera GoPro, deski snowboardowe oraz wiele innych gadżetów i ubrań na stok. Na głodnych czekać będą foodtrucki.

Festiwal zakończy afterparty w klubie Bezsenność, w pasażu Niepolda, gdzie organizatorzy i uczestnicy będą bawili się do rana. Posiadacze opasek GO*POW będą mieli wstęp za darmo.

Bilety na festiwal dostępne są na stronie organizatora oraz na miejscu.

mat. pras.

Zobacz więcej na temat: snowboard zima