Polskie Radio
Section05
snowboard

SnowFest 2024. Pierwsze na świecie zawody na railach na świeżym powietrzu!

W dniach 1-2 marca w Szczyrku odbył się największy w Polsce festiwal muzyki i sportów zimowych - SnowFest. Była to już 11. edycja wydarzenia, którego nieodłącznym elementem są także zawody sportowe SnowFest Games Accelerated by Taycan. Wiele działo się na stoku i na scenach SnowFestu, gdzie zagrali m.in. Rudimental, PRO8L3M, Delta Heavy, Lordofon, Kaliber 44. Czwórka była patronem medialnym wydarzenia.
Zobacz więcej na temat:  Czwórka SnowFest SnowFest 2024 zima narty snowboard MUZYKA

Za nami SnowFest 2024. Przeżyj to jeszcze raz z Czwórką!

Dwa dni zimowego muzyczno-sportowego szaleństwa na SnowFest 2024 już za nami. Śnieżnie nie było, ale aura nie pokrzyżowała narciarskich i snowboardowych planów organizatorów. Muzyczne koncerty jak zawsze były pełne były dobrej energii. Na scenach SnowFestu zagrali m.in. Rudimental, Röyksopp, PRO8L3M, Delta Heavy, Lordofon, Kaliber 44.
Zobacz więcej na temat:  Czwórka Mateusz Kulik SnowFest SnowFest 2024 zima narty snowboard MUZYKA

Oscyp Snowboard Contest 2024 - te zawody tworzy atmosfera! Znamy zwycięzców!

Oscyp Snowboard Contest to najdłużej organizowane zawody snowboardowe w Polsce - 3 lutego odbyła się ich 15. odsłona oraz 2. edycja Oscypka, dla najmłodszych. To był dzień pełen wrażeń, emocji i wspaniałych spotkań na stoku na Kotelnicy w Białce Tatrzańskiej. Nie zabrakło tam Czwórki, która patronowała wydarzeniu. 
Zobacz więcej na temat:  Czwórka Jeremi Angowski Hanna Dołęgowska Oscyp Oscyp Snowboard Contest zima snowboard