X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Fighting Games Challenge

Ostatnia aktualizacja: 06.06.2019 20:01
Przed nami Fighting Games Challenge, który już po raz drugi zostanie zorganizowane w formie stand alone event oraz będzie częścią Tekken World Tour.
Fighting Games Challenge
Fighting Games ChallengeFoto: mat. pras.

Na turnieju pojawią się zawodnicy z całego świata. W związku z premierą Mortal Kombat 11 Fighting Games Challenge będzie także częścią Mortal Kombat Pro Kompetition. W zeszłym roku w FGC wzięło udział ponad 200 osób, obecnie zarejestrowanych jest ok 180. W ramach wydarzenia oprócz stref turniejowych pojawią się również strefy Free 2 play, imprezę wzbogacą też cosplayerzy, także zarówno zawodnicy jak i widzowie znajdą coś dla siebie.

15-16 Czerwca, EC1 Łódź — Miasto Kultury” w Łodzi
Targowa 1/3, 90-022 Łódź

mat.pras.

Zobacz więcej na temat: gry Łódź