Warszawskie Targi Fantastyki

Ostatnia aktualizacja: 11.06.2021 20:59
Wasza najulubieńsza warszawska impreza powraca! Czekaliście na ten moment prawie półtora roku, ale już za moment zobaczymy się jak zawsze w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich w samym centrum Warszawy. 19 i 20 czerwca 2021 zapraszamy na #NajbardziejFantastycznyJarmark tej wiosny i lata :)
Warszawskie Targi Fantastyki
Warszawskie Targi FantastykiFoto: mat. pras.

Czekają na Was nasi Fantastyczni Goście, klika Fantastycznych Atrakcji, ale przede wszystkim ponad setka Fantastycznych Wystawców. Czekają na Was książki, gry, gadżety, biżuteria, rękodzieło, świece, kosmetyki i mnóstwo innych rzeczy. Wszystko oczywiście związane z fantastyką.

Jarmark odwiedzą:

Bartek Biedrzycki
Michał Gołkowski
Magdalena Kucenty
Marcin Podlewski
Jagna Rolska
Łukasz Rzadkowski
Iwona Szul
Anna Szumacher

oraz duet Szymiczek - Żebrowski

i Rock Dance Theatre Anny Achimowicz

Jarmark będzie otwarty dla Was w sobotę w godzinach 10:00-20:00 i niedzielę 10:00-18:00. W pierwszej godzinie (10-11) zarówno w sobotę jak i w niedzielę pierwszeństwo obsługi będą mieli posiadacze biletów zamówionych jeszcze w 2020 roku.

Ponieważ Wasze bezpieczeństwo jest dla organizatorów najważniejsze to z uwagi na panującą sytuację impreza zostanie przeprowadzona w pełnym reżimie sanitarnym oraz zostaną wprowadzone limity odnośnie do liczby Fantastycznych Uczestników obecnych jednocześnie na wydarzeniu. Organizatorzy będą selektywnie kontrolować Waszą temperaturę, poproszą o złożenie oświadczeń o stanie zdrowia, dezynfekowane będą ręce oraz najczęściej dotykane powierzchnie na terenie Domu Towarowego.

mat. pras.