Sport & Fun Festival 2022 - radosne święto muzyki i sportu z Tatrami w tle

Ostatnia aktualizacja: 29.07.2022 13:15
Drugi weekend sierpnia spędzamy w Białce Tatrzańskiej.
Zawody Cross Monster na Sport  Fun Festival
Zawody Cross Monster na Sport & Fun FestivalFoto: mat. promocyjne

Wielkimi krokami nadchodzi najbardziej radosne i kolorowe, wakacyjne święto muzyki i sportu z Tatrami w tle - Sport & Fun Festival 2022 wraz z Kolorową Eksplozją. Festiwal to połączenie letnich, muzycznych brzmień, sportowych aktywności, edukacji oraz wyjątkowej, przyjaznej atmosfery, którą co roku tworzą wszyscy odwiedzający imprezę na Kotelnicy Białczańskiej. Wydarzenie, które odbędzie się już 14 sierpnia w Białce Tatrzańskiej, zostało objęte przez nas patronatem.

Scena Sport & Fun Festival to oryginalny miks brzmień i różnych gatunków muzycznych. Gwiazdą festiwalu będzie Roksana Węgiel. W strefie dla fanów będzie można przybić piątkę z Roxie, pstryknąć selfie, czy nabyć płytę z autografem. Na festiwalowej scenie pojawią się również skrzypaczka elektroniczna MAVI Violin oraz obdarzona drapieżnym i niecodziennym głosem rockowa wokalistka Clödie z zespołem. Pozytywna energia artystek podczas występów na żywo potrafi urzec publikę.

Zombie - Clödie (The Cranberries Acoustic Cover) - Dolores O’Riordan / YouTube: Clödie

Wśród zaproszonych Gości - Ambasadorów festiwalu pojawią się: dziennikarka telewizyjna, artystka, lotnik i Ambasadorka imprezy Aleksandra Kutz, kierowca rajdowy Grzegorz Baran, aktor Rafał Baszczyński, wokalista, muzyk Krzysztof K.A.S.A Kasowski, znani z programu "Googlebox" TTV Mateusz "Big Boy" Borowiecki oraz Kasia i Andrzej Gąsienicowie, Małgorzata Sokołowska, policjantka i autorka bloga "Z pamiętnika policjantki" czy polski snowboardzista, olimpijczyk Mateusz Ligocki.

Miłośników dwukołowej ekstremy organizatorzy zapraszają na zielone zbocza Kotelnicy. W ramach Sport & Fun Festival, będzie tam miało miejsce niespotykane i jedyne na świecie widowisko - Mistrzostwa Polski Cross Monster w zjeździe na górskiej hulajnodze Monsterroller. Ten wyścig to integracja miłośników sportów downhillowych i celebrowanie wspólnej pasji do dwóch kółek. Zawodnicy powalczą o tytuł Mistrza Polski w dwóch zajawkowych konkurencjach, Monster Slalom (konkurs drużynowy) i ekstremalna Monster Krecha (konkurs indywidualny).

Program Sport & Fun Festival 2022:
12:00 Mistrzostwa Polski Cross Monster
12:00-16:00 Monster Family
15:30 BIKE & MOTO Trial show
16:00-22:00 Kolorowa Eksplozja
(wyrzuty kolorów co pół godziny!)
16.00 Zumba Maraton Kolorów
17.00 Koncert Mavi Violin
18.30 Koncert Clödie
20.00 Koncert Roksany Węgiel
21.00 After party - miasteczko festiwalowe

Festiwal jest otwarty dla wszystkich. W tym roku wstęp na imprezę jest bezpłatny dla dzieci do lat 12, natomiast wstęp dla osób od 13. roku życia to symboliczna "cegiełka" 10 PLN, która w całości zostanie przekazana na cele charytatywne Fundacji Ambasada Dobroczynności.

Program Sport & Fun Festival 2022
Program Sport & Fun Festival 2022

 

 

mat. prasowe, AŚ