Before przed drugą edycją "i festival"

Ostatnia aktualizacja: 28.06.2012 12:44
17 sierpnia we wrocławskim Browarze Mieszczańskim wystąpi gwiazda wytwórni Hospital, która zaprezentuje się także na festiwalu – Netsky!

Warto przypomnieć, że tegoroczny "i festival" odbędzie się 18 sierpnia w gdańskim CSG. Dotychczas swój występ potwierdzili: Netsky, Sigma, Aphrodite, Junior Red, Dodge & Fuski oraz Xilent.

Netsky, poza tym, że przez wielu uważany jest za następcę High Contrasta, ma miano jednego z największych i najszybciej rozwijających się talentów połamanej sceny. Uznanie młody artysta zyskał głównie dzięki wydanemu w 2010 roku albumowi pod przejrzystym tytułem "Netsky", jak i dzięki licznym remixom. To zdobywca tytułu najlepszego DJ'a międzynarodowego oraz liquid'owego na Drum & Bass Awards 2012, jeden z najbardziej rozpoznawalnych i najzdolniejszych przedstawicieli słynnej Hospital Records.

Netsky przyjedzie do nas przy okazji trasy promujacej nowy album o tytule "2".

Tym razem do współpracy Boris zaprosił m.in. Dynamite MC, Diane Charlemagne, Jimmy'ego Jamsa oraz popularną ostatnio belgijską wokalistkę Selah Sue.

/

Zobacz więcej na temat: Czwórka dodge patronat
Czytaj także

Netsky: Skręcam w stronę akustyki

Ostatnia aktualizacja: 21.02.2012 16:49
Debiutancka płyta dała mu status jednej z największych nadziei sceny drum’n’bass. Młody Belg nie zamierza jednak trzymać się wyłącznie tego gatunku i wciąż poszukuje. O tym, co najbardziej pociąga go w muzyce opowiedział Ewelinie Grygiel.
rozwiń zwiń