Polskie Radio
Section05
patronat

PATRONAT "Polskie mundiale". Wyjątkowa wystawa przed siatkarskimi MŚ

W 2022 roku Polska jest współgospodarzem siatkarskich mistrzostw świata zarówno kobiet jak i mężczyzn. Z tej okazji Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie we współpracy z Muzeum "Volley Bajka" oraz Polskim Związkiem Piłki Siatkowej przygotowało wystawę "Polskie mundiale" prezentującą historię występów Biało-Czerwonych na tej prestiżowej imprezie oraz ich sukcesy.
Zobacz więcej na temat:  SPORT patronat Siatkówka mś siatkarzy mś siatkarek MŚ siatkarzy 2022 MŚ siatkarek 2022

Tauron Nowa Muzyka Katowice 2022. Święto muzyki pod patronatem Trójki

Katowicka Strefa Kultury już wkrótce będzie tętnić muzycznym pulsem. 21 lipca rozpocznie się tam 17. edycja festiwalu Tauron Nowa Muzyka. Impreza potrwa trzy dni, a wśród gwiazd są m.in. Ralph Kaminski oraz zespoły Moderat, The Cinematic Orchestra i Fisz Emade Tworzywo.
Zobacz więcej na temat:  Trójka MUZYKA muzyka hp Tauron Nowa Muzyka Moderat Fisz Emade Tworzywo patronat The Cinematic Orchestra Ralph Kamiński

Festiwal Kina i Sztuki On Art – wakacje z ambitnym kinem plenerowym

70 filmów w 15 polskich miastach i 20 ciekawych lokalizacjach – już niebawem rozpocznie się 11. edycja Festiwalu Kina i Sztuki On Art. – Kwintesencją Festiwalu jest ogromna różnorodność filmów. Mamy biografie, wideo-arty, filmy dokumentalne i fabularne, krótkie i długie formy. Wspólnym mianownikiem jest sztuka – mówił w audycji "Trójka przed południem" Marcin Dumieński, organizator wydarzenia, które wystartuje w piątek 1 lipca i potrwa do 4 września. Imprezie patronuje radiowa Trójka.
Zobacz więcej na temat:  KULTURA Trójka Piotr Firan FILM SZTUKA kino plenerowe kino film dokumentalny dokumenty patronat

"Pierwszy transport". Wystawa Wojciecha Korkucia w CSW

Autorska instalacja Wojciecha Korkucia "Pierwszy transport" prezentowana w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski od 20 czerwca do 14 sierpnia 2022 jest kontynuacją artystycznego projektu, który artysta rozpoczął w 2020 roku, zainspirowany rozmową z Barbarą Wojnarowską-Gautier, byłą więźniarką obozu koncentracyjnego Auschwitz, ofiarą eksperymentów Josefa Mengele, a dziś kustoszem honorowym tego projektu.
Zobacz więcej na temat:  Trójka Centrum Sztuki Współczesnej wystawa patronat Auschwitz II wojna światowa niemieckie nazistowskie obozy koncentracyjne

"Prawo kobiety do wyboru" tematem spotkania w Centrum Sztuki Współczesnej w Warszawie

"Prawo kobiety do wyboru" – to tytuł kolejnego spotkania w cyklu "Napięcia kulturowe", które odbędzie się już 12 maja w Centrum Sztuki Współczesnej w Warszawie. – Założeniem cyklu jest rozmowa na tematy, które pozornie są czarno-białe, znalezienie szerszego pola, w którym możemy otworzyć tę dyskusję, i zapraszanie gości, którzy będą mieli różne podejście do proponowanych tematów – wyjaśniała w audycji "Trójka przed południem" kuratorka cyklu Agnieszka Kolek. Jednym z patronów wydarzenia jest radiowa Trójka.
Zobacz więcej na temat:  KULTURA Katarzyna Cygler Trójka Centrum Sztuki Współczesnej feminizm kobieta prawo Warszawa Zamek Ujazdowski patronat

Zakończył się 9. SnowFest 2022

W Szczyrku zakończyła się kolejna, dziewiąta już edycja SnowFest Festival. Dwudniowe święto muzyki, kultury i sportu swoim patronatem ponownie objął Program 3 Polskiego Radia. Nasi dziennikarze byli na miejscu i relacjonowali dla Państwa to, co miało miejsce na festiwalowych scenach i poza nimi, rozmawiali z uczestnikami, przybliżając atmosferę i to wszystko, co się działo podczas tej niezwykłej imprezy.
Zobacz więcej na temat:  MUZYKA muzyka hp SnowFest szczyrk Justyna Grabarz Michał Grabkowski Trójka patronat

Trójka na SnowFest 2022 – relacje, rozmowy i koncert Bitaminy

W pierwszy weekend marca czeka nas SnowFest 2022 – jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych i sportowych w kraju. Zbliżająca się dziewiąta edycja SnowFest odbędzie się w dniach 4-5 marca. Na miejscu pojawi się także Trójka, którą w Szczyrku będą reprezentować nasi dziennikarze: Justyna Grabarz i Michał "Grabek" Grabkowski. Wesprze ich pozostający w studiu przy ul. Myśliwieckiej Łukasz Ciechański.
Zobacz więcej na temat:  Trójka MUZYKA album patronat SnowFest elektronika szczyrk góry sporty zimowe Łona Michał Grabkowski Justyna Grabarz Łukasz Ciechański

SnowFest 2022 – polska muzyka elektroniczna i zimowe szaleństwo już 4-5 marca

W pierwszy weekend marca czeka nas SnowFest 2022 - jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych i sportowych w kraju. Zbliżająca się dziewiąta edycja SnowFest odbędzie się w dniach 4-5 marca 2022 roku w Szczyrku. Po raz kolejny razem zagoszczą tam zimowe sporty oraz starannie wyselekcjonowana muzyka, a całości dopełnią niezwykłe multimedialne show, pyszne jedzenie oraz niepowtarzalna atmosfera, która stała się znakiem rozpoznawczym tego zimowego festiwalu! 
Zobacz więcej na temat:  Trójka MUZYKA album patronat SnowFest elektronika szczyrk góry sporty zimowe Łona