Płyta tygodnia: Pablopavo i Ludziki "Tournee warszawskie"

Ostatnia aktualizacja: 13.06.2021 15:00
- Zanim znów spotkamy się na trasie, przedstawiamy Wam album "Tournee Warszawskie" - mówią Pablopavo i Ludziki. Dwupłytowe, koncertowe wydawnictwo to Płyta Tygodnia Czwórki.
Pablopavo gościł już w Czwórce. Opowiadał m.in. o swojej nowej płycie Wir mówi, że to sentymental urban chill
Pablopavo gościł już w Czwórce. Opowiadał m.in. o swojej nowej płycie "Wir" mówi, że to "sentymental urban chill"Foto: Czwórka/WAJ

Posłuchaj
pablopavo 1200.jpg
Pablopavo po trasie Tournee Warszawskie zapowiada nowy krążek

- W listopadzie 2019 skoczyliśmy do basenu na bombę. Nie było pewności, czy jest w nim woda. Ale była. Wyprzedaliśmy 7 koncertów Pablopavo i Ludzików, 7 dni z rzędu, w jednym mieście - wspominają muzycy. - Próbując zapisać chociaż część tej atmosfery na zawsze, zarejestrowaliśmy dla Was koncerty w Karrot Kawa i Kultura oraz w Hydrozagadce.

Pierwszy z nich - kameralny, niemal "domówkowy", a co najważniejsze - akustyczny koncert. Drugi - nagrany w zawsze przyjaznych, chociaż surowych przestrzeniach przy ul. 11 listopada, bardzo głośny i przeszyty tym specjalnym "czymś", co wytworzyło się między Pawłem i załogą, a słuchaczami w popularnym "Hydro". Płyta ukazała się 13 kwietnia w formacie CD, winylowym oraz na platformach streamingowych.

Sprawdź także:


Album promuje utwór "PKB", do którego teledysk zarejestrowany został w trakcie wspomnianego Tournee Warszawskiego.

Pablopavo i Ludziki - PKB (wideo koncertowe) / karrotkommando

mat. prasowe/kul

Zobacz więcej na temat: Czwórka