Płyta tygodnia. "Bush" Snoop Dogga

Ostatnia aktualizacja: 24.05.2015 13:30
Ikona branży rozrywkowej - Snoop Dogg - powraca z nowym albumem! Produkcją krążka BUSH zajął się sam Pharrell Williams zdobywca nagrody Grammy.
Snoop Dogg wydał właśnie nową płytę pt. Bush
Snoop Dogg wydał właśnie nową płytę pt. "Bush"Foto: PAP/Paul Buck

Do współpracy pomiędzy długoletnimi przyjaciółmi dochodzi po serii owocnych kolaboracji, których początek datuje się na ponad dekadę temu. W 2004 roku muzycy zawarli pakt w celu przywrócenia dzisiejszej muzyce brakujących wibracji tworząc piosenki, które będą dedykowane „lepszej teraźniejszości i idealnej przyszłości”.

Ta płyta Snoop Dogga jest lepsza niż moja - Pharrell Williams

Efektem współpracy jest retro-futurystyczny funk, uzupełniony miłą dla ucha mieszanką R&B i popem. BUSH rozkwita w „funkodelicznym blasku” mówi Snoop i „jest czymś zupełnie innym od wszystkiego, co do tej pory robiliśmy”. Każdy z artystów wniósł do tej płyty coś charakterystycznego - Pharrell tryskające życiem melodie, natomiast Snoop - charakterystyczne wokale. Oprócz tego album obfituje w wiele zaskakujących kolaboracji, które ogłoszone zostaną w najbliższym czasie. I - jak Pharrell stwierdził w jednym z wywiadów - „album Snoopa będzie o wiele lepszy niż mój ostatni krążek”.

MS/mat.pras

''

Fot/mat.pras

Zobacz więcej na temat: funk MUZYKA