X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Melika: unikam frazeologizmów piosenkowych

W konkursie "Wydaj płytę z Będzie Głośno" Melika otrzymała wyróżnienie za najlepsze teksty. Nagrodę przyznało Stowarzyszenie Autorów ZAIKS - reprezentowane przez Rafała Bryndala i Tomasza Lipińskiego.
Melika
MelikaFoto: mat. promocyjne
O Audycji
Tytuł Melika: unikam frazeologizmów piosenkowych
Opis

- Pisząc teksty w języku polskim czasami trudno jest uniknąć "frazeologizmów piosenkowych". Stąd dużo w polskich piosenkach "szeptów", "dłoni". W języku angielskim jest więcej możliwości. Ale to nie znaczy, że nie zamierzam powalczyć z tym schematem - opowiada gość Czwórki.

Melika wraz z Pawłem Rychertem i Dawidem Pawlukanisem tworzy wyjątkowy projekt, który z każdym kolejnym nagraniem budzi coraz większą ciekawość i przyciąga uwagę stale rosnącej publiczności. "Tales Part One", debiutanckie wydawnictwo wrocławskiego trio, to doskonale wyprodukowany, stylistycznie spójny album, na którym miesza się elektronika wielu barw i nurtów. Całość spaja charakterystyczny i wyrazisty głos, pełen emocji budujących nastrój każdej kompozycji. Melika nie jest jedynie wokalistką - jest głową, sercem i głosem projektu mającego wszystkie atuty, by już za moment pojawić się na największych klubowych i festiwalowych scenach Polski.

***

Tytuł audycji: Będzie głośno!

Prowadzi: Damian Sikorski

Gość: Melika

Data emisji: 6.09.2019

Godzina emisji: 19.06

kul/kd

Playlista
Tagi

Playlista