Test gry: Bulletstorm

Ostatnia aktualizacja: 06.09.2011 20:49
Recenzowana gra to polska strzelanka osadzona w odległej przyszłości. Jaką ocenę dostanie w Czwórce?
Audio

W grze wcielamy się w postać Graysona Hunta, kosmicznego pirata wygnanego na kraniec galaktyki, byłego członka elitarnej grupy komandosów Dead Echo. Celem naszego bohatera jest zemsta na generale Serrano – dawnym dowódcy komandosów, który pod pretekstem słusznej walki zlecał swoim oddziałom likwidowanie własnych przeciwników. Fabuła 4/5.

- To brutalna gra, oznaczono ją logo PEGI:18 – jest pełna przemocy i z dużą ilością krwi – mówi Kuba Marcinowicz, oceniający produkcję razem z Leszkiem Smosarskim.

Zdaniem recenzentów Czwórki gra prezentuje się "obłędnie", skonstruowano ją na silniku Unreal. Jej minusem jest długie wczytywanie tektur. Wysoko ocenić należy dźwięk w grze.

Warto podkreślić, że cały Bulletstorm stworzony został przez Polaków – studio People Can Fly, znanego z takich tytułów jak Painkiller, czy Gears of War. Promocją gry zajął się właściciel People Can Fly – słynne Epic Games. Gra napisana jest po angielsku. – Pełny dubbing zepsułby charakter tej gry – twierdzi Smosarski.

/
fot. Bartosz Bajerski


Jaką ocenę przyznano grze i co jeszcze przykuło uwagę recenzentów? Szczegóły w dźwięku.

pg

Czytaj także

Test gry "Call of Juarez: The Cartel"

Ostatnia aktualizacja: 25.08.2011 19:36
Tym razem Kuba Marcinowicz i Leszek Smosarski postanowili ocenić grę "Call of Juarez: The Cartel". Oj, zajęło im to bardzo mało czasu, ponieważ gra nie zachwyca ani fabułą, ani grafiką, ani też dodatkami i gratisami… tych wcale nawet nie ma.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Test gry Mortal Kombat

Ostatnia aktualizacja: 30.08.2011 20:13
Klasyk elektronicznych bijatyk trafił w ręce specjalistów od gier – recenzentów Czwartego Wymiaru. Jak wypada pojedynek i na jaką ocenę zasługuje gra?
rozwiń zwiń
Czytaj także

Test Gry "Dirt 3" (WIDEO)

Ostatnia aktualizacja: 01.09.2011 19:41
– Życzyłbym sobie tak ostrych tekstur w każdej tego typu grze, jednak do fizyki bym się przyczepił – przyznaje Leszek Smosarski z Electronic Dreams. A jak nasz ekspert ocenił dźwięk, gratisy i czas gry? Sprawdź.
rozwiń zwiń