X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Akcja "czytoczytam.to"

Ostatnia aktualizacja: 01.02.2013 15:20
Od stycznia ruszyliśmy z akcją "czytoczytam.to", w której polecamy wartościową literaturę dla młodych czytelników.
Audio

Cykl obecny jest na naszej antenie w piątki po godzinie 14.00 w audycji "4 do 4" oraz w co drugi poniedziałek po godzinie 12.30 w audycji "Stacja Kultura".
"Czytoczytam.to, czyli 50 książek, których czytanie to sama przyjemność" jest akcją, dzięki której nasi dziennikarze wraz z zespołem Bibliocreatio polecają wartościową literaturę dla młodych czytelników. Wszystkiemu przyświeca kryterium: książka musi przykuwać uwagę i rozpalać emocje; by chciało się ją czytać dalej i często do niej wracać.

W każdym tygodniu wskazujemy dwie książki, które znajdą się na liście tytułów dostępnych w salonach Empik i oznaczonych logo akcji. Docelowo powstanie zestawienie 50 wartościowych i przede wszystkim dobrze napisanych książek, których czytanie to sama przyjemność, a nie lektura obowiązkowa.

Dodatkowo w ramach akcji, w kwietniu w naszym studiu pojawią się pisarze, aktorzy, ludzie mediów i kultury, którzy wzbogacą listę lektur o swoje ulubionymi książkami. Czytoczytam.to powstaje w ramach niekomercyjnej akcji społecznej organizowanej na Światowy Dzień Książki "Czytaj! Zobacz więcej".

Honorowy patronat nad akcją objęły Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Organizatorami projektu "Czytaj! Zobacz więcej" są: Bibliocreatio, Program 4 Polskiego Radia, Biblioteka Uniwersytetu Warszawskiego, My Works.

Wszystkie odcinki cyklu możecie znaleźć TUTAJ >>>

Zobacz więcej na temat: Czwórka POLSKA empik
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak