Rewelacyjny występ panczenistów w Berlinie.
  • Poranny przegląd sportowy (Czwórka/Audycja nr 1)
Polscy łyżwiarze szybcy
Polscy łyżwiarze szybcyFoto: PZŁS/printskreen

Cztery zwycięstwa oraz jedno drugie miejsce - to wyniki osiągnięte przez łyżwiaży szybkich podczas zawodów Pucharu Świata w Berlinie. W piątek w  wyścigu drużynowym triumfowali panowie. W tej samej konkurencji drugie miejsce za Holenderkami zajęły panie. W sobotę kolejne wygrane dołożył Artur Waś, jednak największą niespodziankę sprawił Jan Szymański, który w niedzielę w wielkim stylu wygrał wyścig na 1500 metrów.
Bardzo udanie zaprezentowali się także polscy pływacy startujący w mistrzostwach świata na krótkim basenie. Radosław Kawęcki wywalczył dwa medale (złoto i srebro) oraz ustanowił nowy rekord Polski na 200 m stylem grzbietowym, a Paweł Korzeniowski zajął trzecie w wyścigu na 200 m stylem motylkowym.
Więcej informacji w Przeglądzie sportowym przygotowanym przez Norberta Michalaka - posłuchajcie

Więcej informacji w Porannym przeglądzie sportowym przygotowanym przez Norberta Michalaka - posłuchajcie