Poranny przegląd sportowy - 15 listopada 2016.
  • Kadra zremisowała ze Słowenią (Czwórka/Pierwsze słyszę)
Jakub Błaszczykowski
Jakub Błaszczykowski Foto: Darek Matyja

Tylko trzech zawodników z pierwszej jedenastki z meczu z Rumunią znalazło się w pierwszym składzie piłkarskiej reprezentacji Polski podczas wczorajszego towarzyskiego meczu ze Słowenia no i to niestety było widać na boisku. Po 45 minutach Polska przegrywała bowiem 0:1. Trener Adam Nawałka sprawdził kilku piłkarzy i teraz ma materiał do analizy.  Po przerwie na boisku pojawili się m.in. Grosicki, Zieliński i Błaszczykowski i właśnie po podaniu tego ostatniego wyrównującego gola strzelił Łukasz Teodorczyk. Mecz zakończył się remisem 1:1.
Teraz kadra ma przerwę zimową, a kolejny mecz o punkty w kwalifikacjach mistrzostw świata dopiero 26 marca z Czarnogórą.

Natomiast już dziś zagrają hokeiści o Superpuchar Polski. Będzie to powtórka wrześniowego spotkania, a właściwie jego dokończenie, gdyż 2 miesiące temu mecz musiano przerwać z powodu mgły w hali, która uniemożliwiała dokończenie spotkania.
Prezes PZHL - Dawid Chwałka jest przekonany, że tym razem nie będzie już niespodzianek w meczu między TatrySki Podhale Nowy Targ  dokończy dziś mecz o superpuchar z mistrzem kraju Comarch Cracovią Kraków. Mecz rozpocznie się od 35. minuty przy prowadzeniu miejscowych 1:0.
A początek emocji w Nowym Targu o godz. 18.30.

Więcej informacji w dźwiękowej wersji Przeglądu.