Ostatnia aktualizacja: 26.11.2016 22:22
Sportowe podsumowanie dnia 26 listopada 2016.
Polskie piłkarki ręczne
Polskie piłkarki ręczneFoto: Wiki Commons/ CCSA BY 3.0/Владимир Колов

Nie zwalniają tempa polskie piłkarki ręczne. Podopieczne trenera Leszka Krowickiego odniosły drugie zwycięstwo w towarzyskim turnieju w Hiszpanii, który jest ostatnim sprawdzianem przed Mistrzostwami Europy. Wczoraj efektownie pokonały Japonię 32:17, a dzisiaj wygrały z Argentynkami 31:28. Jutro o 12:30 w ostatnim meczu turnieju "Biało-czerwone" zmierzą się ze zdecydowanie najtrudniejszym rywalem - Hiszpanią.

Za nami kolejny konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich. Najlepszy w drugich zawodach rozgrywanych w Kuusamo był Niemiec Severin Freund. Drugi był Norweg Daniel Andre Tande a trzeci Austriak Manuel Fettner. Maciej Kot był ósmy, Piotr Żyła zajął jedenaste miejsce, Dawid Kubacki był czternasty, a Kamil Stoch dwudziesty drugi.

13. miejsce w sprincie techniką klasyczną na zawodach Pucharu Świata w biegach narciarskich zajęła Justyna Kowalczyk. Jutro odbędzie się rywalizacja na dystansie 10 km stylem klasycznym. To ulubiona konkurencja Justyny Kowalczyk.

Więcej informacji w "Sportowym podsumowaniu dnia" przygotowanym przez Mateusza Fusiarza. Posłuchajcie koniecznie załączonego pliku dźwiękowego.