Ostatnia aktualizacja: 22.06.2017 21:31
Warsaw Sports Group Open 2017 - Piter w ćwierćfinale singla.
Katarzyna Piter
Katarzyna PiterFoto: Darek Matyja

W ćwierćfinale turnieju tenisowego Warsaw Sports Group Open zobaczymy tylko jedną Polkę.
Jest nią Katarzyna Piter, która w drugiej rundzie pewnie pokonała w dwóch setach Rosjankę Walerję Urżumową. Polka wygrała 6:3, 6:2.
W tej fazie warszawskiego turnieju odpadły dwie inne polskie tenisistki. Bardzo dobre wrażenie zostawiła po sobie 15-letnia Maja Chwalińska, która rywalizowała z turniejową „jedynką” Elicą Kostową (Bułgaria, 153. WTA) i po godzinie i 45 minutach przegrała w dwóch setach 4:6, 1:6. Przegrała też Paulina Czarnik z rozstawioną z numerem 2. Włoszką Martiną Trevisan 3:6, 1:6.
W piątek rywalką Piter w walce o półfinał będzie Chorwatka – Ani Mijacika (691. WTA). Ten mecz najwcześniej o 12:30.
Katarzyna Piter gra także dalej w turnieju deblowym, w którym jej partnerką jest Katarzyna Kawa.

Popołudniowy przegląd sportowy - 19 czerwca 2017.

Warsaw Sports Group Open - trzy Polki odpadły w pierwszej rundzie.