Ostatnia aktualizacja: 09.08.2017 08:10
Poranny przegląd sportowy - 9 sierpnia 2017.
Adam Kszczot
Adam KszczotFoto: Wikimedia Commons/GFDL/Erik van Leeuwen

Kolejne dwa medale Polaków na lekkoatletycznych mistrzostwach świata. Adam Kszczot został wicemistrzem świata w biegu na 800 metrów, a Piotr Lisek sięgnął po srebro w skoku o tyczce. Po pięciu dniach mistrzostw, liderem klasyfikacji medalowej jest reprezentacja Stanów Zjednoczonych z dorobkiem 11 medali - 3 złotych, 5 srebrnych i 3 brązowych. Polska ma 4 medale - złoty, dwa srebrne i brązowy, co daje naszej ekipie czwarte miejsce.
Dziś kolejne emocje w Londynie ale bez POlaków w finałach. Paweł Fajdek i Wojciech Nowicki wezmą za to udział w eliminacjach rzutu młotem.

Wczoraj w Skopje rozegrany został piłkarski Super Puchar Europy. Zdobywca Ligi Mistrzów Real Madryt pokonał 2:1 zwycięzcę Ligi Europy Manchester United. Real sięgnął po Superpuchar po raz czwarty w historii.

Więcej informacji w dźwiękowej wersji Przeglądu, przygotowanego przez Mateusza Fusiarza.

Popołudniowy przegląd sportowy - 7 sierpnia 2017.

Poranny przegląd sportowy - 8 sierpnia 2017.