Ostatnia aktualizacja: 17.08.2017 08:15
Poranny przegląd sportowy - 17 sierpnia 2017.
Piłka nożna
Piłka nożnaFoto: Wikimedia Commons/Tsutomu Takasu/Cc-BY-2.0

Piłkarze Realu Madryt zdobyli Superpuchar Hiszpanii po raz 10. w historii. W rewanżowym meczu pokonali FC Barcelonę 2:0. W czwartej minucie pięknym strzałem z ok. 30 metrów popisał się Marco Asensio. Druga bramka Realu również była efektowna - na 2:0 trafił w 39. minucie Karim Benzema. W zespole "Królewskich" nie zagrał Cistiano Ronaldo, który został zawieszony za niesportowe zachowanie w poprzednim meczu, również wygranym przez Real (3:1).

Dziś emocje zwiazane z 4. rundą kwalifikacji do Ligi Europy. Legia Warszawa zagra przed własną publicznością z mołdawskim Sheriffem Tyraspol. Trener Jacek Magiera przestrzega, aby nie lekceważyć dzisiejszych rywali - posłuchajcie wersji dźwiękowej Przeglądu przygotowanego przez Norberta Michalaka. Tam też informacja o piłkarskiej przyszłości Usaina Bolta.

Poranny przegląd sportowy - 4 sierpnia 2017.

Marcin Matuszewski z powodzeniem łączy swoją miłość do muzyki i piłki nożnej.