Ostatnia aktualizacja: 15.01.2018 08:11
Poranny przegląd sportowy - 15 stycznia 2018.
Magda Linette
Magda Linette Foto: screen/Facebook Magda Linette

Tylko jedna z grających dzisiaj dwóch Polek awansowała do II rudny tenisowego wielkoszlemowego turnieju Australian Open. Magda Linette pokonała Amerykankę Jennifer Brady 2:6, 6:4, 6:3. Z kolei debiutująca w seniorskim Wielkim Szlemie Magdalena Fręch nie dała rady Hiszpance Carli Suarez Navarro i przegrała 5:7, 3:6.
Mecz trzeciej Polki w Australian Open - Agnieszki Radwańskiej z Czeszką Kristyną Pliskovą - zaplanowano na jutrzejszy poranek.

Wymuszony dzień przerwy w Rajdzie Dakar. Dzisiejszy, dziewiąty już etap z Tupizy do argentyńskiej Salty został odwołany.
W klasyfikacji generalnej rajdu Kuba Przygoński jest szósty, w rywalizacji motocyklistów Maciek Giemza - 30., Paweł Stasiaczek 62., a Maciej Berdysz 63., quadowiec Kamil Wiśniewski zajmuje 17. miejsce.

Więcej informacji w dźwiękowej wersji Porannego PRzeglądu Sportowego przygotowanego przez Mateusza Fusiarza.

Za nami drugie zawody z cyklu AZS Winter Cup w sezonie 2017/18. Najsilniej obsadzona impreza narciarska w kraju tym razem zawitała do Kluszkowców.

Magdalena Fręch awansowała do turnieju głównego wielkoszlemowego Australian Open. W ostatniej rundzie kwalifikacji Polka wygrała z Amerykanką Kaylą Day w dwuch setach 6:3, 6:0.

Sportowe podsumowanie dnia - 14 stycznia 2018.