Róż rządzi! Monteria Fat Bike Race 2018

Ostatnia aktualizacja: 04.02.2018 11:30
Maksymilian Bieniasz wygrał trzecie nieoficjalne mistrzostwa Polski Monteria Fat Bike Race. Na starcie w Górach Stołowych stanęło niemal 120 fanów "tłustych" opon.
Zwycięzca wyścigu z 2018 roku - Maksymilian Bieniasz
Zwycięzca wyścigu z 2018 roku - Maksymilian BieniaszFoto: Robert Grzędowski

Pod patronatem Czwórki odbył się po raz trzeci wyścig Monteria Fat Bike Race. Do wsi Karłów niedaleko Kudowy-Zdroju przyjechało niemal 120 fanów "fatów", by ścigać się o koszulkę nieoficjalnego mistrza Polski.

Trasę liczącą około 30 kilometrów najszybciej pokonał tegoroczny mistrz Polski w kolarstwie przełajowym (kat. Masters I), Maksymilian Bieniasz. Zawodnik łatwo rozpoznawalny dzięki wściekle różowemu kostiumowi uzyskal czas 1:25:02. W kategorii fat bike'ów drugi był Maciej Stanowicz, a trzeci - Dariusz Poroś. Klasyfikację pań wygrała Agnieszka Łachman.

Posłuchajcie relacji z zawodów - plik dźwiękowy po lewej stronie.

***

Korty warszawskiego Orła w sobotę wypełniły się tenisistami amatorami.

Sportowe podsumowanie dnia - 3 lutego 2018.

Łukasz Korzestański zajął trzecie miejsce wśród juniorów w zawodach Red Bull Crashed Ice w fińskiej Jyväskyli.