Ostatnia aktualizacja: 24.04.2018 08:11
Poranny przegląd sportowy - 24 kwietnia 2018.
Reprezentacja Polski w hokeju
Reprezentacja Polski w hokejuFoto: printscreen/pzhl.org.pl

Polscy hokeiści wciąż liczą się w walce o awans do elity. W swoim drugim mecz mistrzostw świata dywizji 1A, które trwają w Budapeszcire,  nasz zespół pokonał wczoraj Słowenię 4:2. Na dobrą postawę naszej drużyny z pewnościa podziałały słowa trenera Teda Nolana, który po pechowej porażce z Włochami na inaugurację turnieju odpowiednio zmootywował drużynę do dalszej walki. A nasi pogromcy w pierwszym spotkaniu - Włosi, wczoraj przegrali z Wegramoi 2:3. Tak więc szanse na ewentualny awans wciąż jeszcze pozostytały - trzeba tylko w w koolejnych meczach zagrać podobnie jak ze Słowenią

Polska-Słowenia - skrót meczu

Dziś Polacy mają dzień przerwy, a w środę naszym rywalem będzie Wielka Brytania.

Piotr Gacek nie pomógł. Nowy prezes i dyrektor sportowy Onico Warszawa na początek swojej pracy w klubie musiał przełknąc gorzka pigułkę Po zwycięstwie w Lubinie warszwianie przegrali wczoraj we własnej hali c Cuprum 1:3. O tym, która z tych druzyn zajmie 7. miejsce w mistrzosrtwach Polski decydował więc "złoty set", a w tym lepszy był zespół prezyjezdny zwyciężając 18:16.
Tak więc Cuprum - 7. w mistrzostwach Polski, a Onico - przez wielu typowane nawet do kandydata do medalu kończy rozgrywki na 8. pozycji, co z pewnością nie satysfakcjonuje ani kibiców, ani sponsorów, ani samych zawodników.

Sportowy kalendarz biograficzny Czwórki - 23 kwietnia 2018.

Po V turnieju o mistrzostwo Polski w siedmioosobowym rugby kobiet.