Ostatnia aktualizacja: 25.05.2018 16:50
Popołudniowy przegląd sportowy - 15 maja 2018.
Telstar 18 - oficjalna piłka MŚ w Rosji.
Telstar 18 - oficjalna piłka MŚ w Rosji.Foto: Darek Matyja

Za 20 dni oficjalnie rozpoczną się mistrzostwa świata w piłce nożnej. Reprezentacja Polski jest teraz na zgrupowaniu w Juracie, ale taki prawdziwy wycisk zacznie się dopiero w Arłamowie od wtorku.
Organizatorzy mundialu także się przygotowują - wypuścili oficjalną piosenkę imprezy. To utwór "Live it up" i co ciekawe obok artystów Nicky Jam i Ery Istrefi jest jeszcze Will Smith.

Polscy siatkarze grają właśnie w Lidze Narodów w Katowicach z Koreą Południową i pierwszego seta wygrali do 20. Gra także Magdelna Fręch. Nasza tenisistka walczy o French Open. W meczu decydującym o awansie przegrała pierwszego seta z Rebeką Sramkovą, ale w drugim prowadzi 5:2. W tej chwili jest przerwa, bo w Paryżu leje.

Dziś na stadionie PGE Narodowy w Warszawie odbędzie się Narodowa Gala Boksu.
W karcie walk kilka pojedynków w  kategorii ciężkiej. Zobaczymy m.in. Izu Ugonoha oraz Artura Szpilkę. Nie dojdzie do walki Mariusza Wacha z Erikiem Moliną. Problemy Amerykanina z wpadką dopingową spowodowały zawieszenie go przez europejskie federacje bokserskie.

Więcej informacji w dźwiękowej wersji Przeglądu przygotowanej przez Mateusza Fusiarz.

Poranny przegląd sportowy - 25 maja 2018.

Sportowy kalendarz biograficzny Czwórki - 25 maja 2018.