Ostatnia aktualizacja: 17.06.2018 22:15
Sportowe podsumowanie dnia - 17 czerwca 2018.
Szermierka
SzermierkaFoto: Mateusz Fusiarz

Duży sukces florecistki Martyny Synoradzkiej. Polka wywalczyła brązowy medal szermierczych mistrzostw Europy w Nowym Sadzie w Serbii. Być może była szansa na więcej, ale w półfinale z Rosjanką Inną Derigłazową Martyna musiała poddać pojedynek z powodu kontuzji.

Tenisistka Alicja Rosolska i jej amerykańska partnerka Abigail Spears wygrały turniej WTA na kortach trawiastych w Nottingham. W dwóch setach pokonały Rumunkę Mihaelę Buzarnescu i Brytyjkę Heather Watson. W finale debla w Stuttgarcie grał Marcin Matkowski i partnerujący mu Szwed Robert Lindstedt. Niestety przegrali oni z Niemcami Philippem Petzschnerem i Timem Puetzem 6:7 (5-7), 3:6.

Koszmarny weekend naszych siatkarzy. Polacy grali w Lidze Narodów, a przed rozpoczęciem turnieju w USA byli na pierwszym miejscu w tabeli rozgrywek. Po trzech rozegranych meczach spadli aż na piąte. W Chicago Polakom nie udało się ugrać nawet seta. Nasz zespół ograli Irańczycy, Amerykanie i Serbowie.

Więcej informacji w dźwiękowej wersji Sportowego Podsumowania Dnia przygotowanego przez Mateusza Fusiarza.

***

Podczas Warsaw Boxing Night Andrzej Fonfara pokonał przd czasem Ismaiła Siłłacha.

Zwycięstwa Rumińskiego, Wrzoska, Olasia i Cieślaka.

Niespodzianka - Niemcy pokonani przez Meksyk!

Ostatnia aktualizacja: 17.06.2018 18:00
Obrońcy mistrzowskiego tytułu przegrali pierwszy mecz na mundialu w Rosji. Reprezentację Niemiec pokonał Meksyk (1:0).