Ostatnia aktualizacja: 23.06.2018 22:15
Sportowe podsumowanie dnia - 23 czerwca 2018
Telstar 18 - oficjalna piłka MŚ w Rosji.
Telstar 18 - oficjalna piłka MŚ w Rosji.Foto: Darek Matyja

Sobota to był rekordowy dzień jeżeli chodzi o piłkarskie mistrzostwa świata. Belgia urządziła sobie strzelecki festiwal pokonując Tunezję 5:2, a goli mogło być dwa razy tyle. Belgia z dwoma zwycięstwami w dwóch meczach prowadzi w swojej grupie.

W drugim dzisiejszym spotkaniu drugie zwycięstwo zanotowali Meksykanie. Najpierw sensacyjnie pokonali Niemców 1:0, a dziś okazali się lepsi od Koreańczyków zwyciężając 2:1. Prawdziwą ozdobą dzisiejszego dnia na mundialu był mecz Niemców ze Szwedami. Do przerwy zanosiło się na sensację, gdyż Niemcy przegrywali 0:1. Po przerwie rzucili się do odrabiania strat, dosć szybko wyrównali, ale na decydującego o zwycięstwie gola musieli czekać aż do doliczonego czasu gry. Bramkę na wagę trzech punktów i zwycięstwa 2:1 strzeli Toni Kroos.

Polscy kibice są już myślami przy jutrzejszym spotkaniu naszej narodowej drużyny z Kolumbią. Polscy piłkarze są już w Kazaniu gdzie jutro zagrają o swoje "być albo nie być" na rosyjskim mundialu.
Selekcjoner reprezentacji - Adam Nawałka docenia klasę rywala ale zapowiada walkę o zwycięstwo.
Mecz Polska - Kolumbia jutro o 20:00 czyli za 22 godziny...

Polscy siatkarze przegrali w Melbourne z Brazylijczykami 1:3 w swoim drugim meczu ostatniego turnieju fazy interkontynentalnej Ligi Narodów. Wczoraj nasi siatkarze wygrali 3:0 z Argentyną, a jutro na zakończenie turnieju zagrają z Australią.

Posłuchajcie pełnego przeglądu w załączonym pliku dźwiękowym.