Rekord Bielsko-Biała z Superpucharem

Ostatnia aktualizacja: 08.09.2018 22:00
Rekord Bielsko-Biała zdobył Superpuchar Polski w futsalu. Mistrzowie kraju i zdobywcy Pucharu Polski z poprzedniego sezonu pokonali finalistę Pucharu - MOKS Słoneczny Stok Białystok 10:4.
Rekord Bielsko-Biała z SuperpucharemFoto: Robert Grzędowski

Rekord był zdecydowanym faworytem rozgrywanego w Bełchatowie meczu o Superpuchar. Mistrzowie Polski sezon rozpoczęli już tydzień wcześniej. Grali w turnieju preeliminacyjnym futsalowej Ligi Mistrzów i awansowali do następnej rundy tych elitarnych rozgrywek.

Spotkanie o Superpuchar gracze z Bielska-Białej rozpoczęli z przytupem i już po kilku minutach prowadzili 3:0. Po kilku minutach bez bramek znów włączyli wyższy bieg i powiększali prowadzenie nad białostoczanami. Ci swoje gole zdobywali już wtedy, gdy przewaga Rekordu była bezpieczna.

Ostateczny wynik to 10:4. Posłuchajcie, co po meczu powiedzieli trener i zawodnik Rekordu - pliki dźwiękowe po lewej stronie.

W przyszłym tygodniu ruszają rozgrywki futsalowej ekstraklasy. Na początek Rekord i Słoneczny Stok Białystok znów zagrają ze sobą.

***

Poranny przegląd sportowy - 7 września 2018.

Lukas Drozdowicz to pierwszy Polak w narodowych wyścigach samochodowych Tajlandii. W weekend pojedzie w zawodach serii TOYO 3BK.

Reprezentantki Polski zdobyły cztery medale podczas akademickich mistrzostw świata w zapasach. Zawody trwają w brazylijskiej Goianii.