Ostatnia aktualizacja: 12.09.2018 08:11
Poranny przegląd sportowy - 12 września 2018.
Jakub Błaszczykowski
Jakub BłaszczykowskiFoto: Wiki Commons/CC BY-SA 3.0/Roger Gor

Piłkarska reprezentacja Polski zremisowała z Irlandią 1:1 w towarzyskim meczu we Wrocławiu. Irlandczycy objęli prowadzenie w 53. minucie po golu Aidena O'Briena. W 87. minucie wyrównał Mateusz Klich. To drugi remis reprezentacji pod wodzą trenera Jerzego Brzęczka. Wcześniej "Biało-czerwoni" zremisowali 1:1 z Włochami na inaugurację rozgrywek Ligi Narodów.
102. spotkanie w narodowej drużynie rozegrał Jakub Błaszczykowski. Polski pomocnik wyrównał należący do Michała Żewłakowa rekord liczby występów w kadrze. Na boisku nie pojawił się Robert Lewandowski, dla którego byłby to setny mecz w kadrze.

W Lidze Narodów rozegrano wczoraj siedem meczów.