Ostatnia aktualizacja: 15.09.2018 22:15
Sportowe podsumowanie dnia - 15 września 2018.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Darek Matyja

Reprezentacja Polski wygrała 3:1 z Finlandią w swoim trzecim meczu podczas mistrzostw świata w siatkówce. Teraz przed Polakami dzień przerwy, a później mecze z Iranem i Bułgarią, decydujące o tym, która z drużyn awansuje do dalszej fazy turnieju z pierwszego miejsca.

Maja Włoszczowska stanęła na najniższym stopniu podium podczas mistrzostw świata w maratonie MTB we Włoszech. To pierwszy medal mistrzostw świata polskiej zawodniczki od 15 lat. W 2003 roku w Szwajcarii zdobyła tytuł mistrzowski.

Żeńska czwórka podwójna w składzie: Agnieszka Kobus-Zawojska, Marta Wieliczko, Maria Springwald i Katarzyna Zillmann zdobyły złoty medal wioślarskich mistrzostw świata w bułgarskim mieście Płowdiw. Jest to jedyny medal zdobyty przez polskich zawodników podczas bułgarskich zawodów.

Więcej informacji w dźwiękowej wersji Sportowego Podsumowania Dnia przygotowanego przez Mateusza Fusiarza.

***

Poranny przegląd sportowy - 14 września 2018.

Popołudniowy przegląd sportowy - 14 września 2018.

"Skacz jak mistrz olimpijski" - zawody pod taką nazwą odbyły sie w sobotę w Teresinie. Rywalizowała ponad setka dzieci, a wszystkiemu przygladali się medaliści niedawnych mistrzostw Europy w paralekkoatletyce.