Siatkarze wygrali z Iranem, koszykarze z Chorwacją

Poranny przegląd sportowy - 18 września 2018.
  • Siatkarze wygrali z Iranem, Koszykarze z Chorwacją
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Darek Matyja

Poniedziałek to był dobry dzień dla reprezentantów Polski w grach zespołowych. Nasi siatkarze w swoim czwartym meczu na mistrzostwach świata, w Warnie pokonali groźny zespół Iranu i to w jakim stylu... W trzech krótkich setach 25:21, 25:20, 25:22.
Cztery mecze, cztery zwycięstwa i już zapewniony awans do kolejnej fazy turnieju.
Jak na razie wszystko idzie zgodnie z planem.
Dziś spotkanie ze współgospodarzami turnieju Bułgarami. Ten mecz o 19:30.

Świetnie spisali się także polscy koszykarze w meczu kwalifikacji do mistrzostw świata.  Nasz zespół pokonał w Gdańsku faworyzowanych Chorwatów 79:74.
Losy spotkania rozstrzygnęły się w czwartej kwarcie, którą nasi koszykarze wygrali  9 punktami 25:16. Dzięki pokonaniu Chorwatów Polacy wciąż liczą się w walce o awans do mistrzostw świata. Z naszej grupy pewni awansu są już Litwinie, o pozostałe dwa miejsca jeszcze trwa walka. A naszych koszykarzy czekają jeszcze 4 spotkania. Rewanże z Chorwatami i Włochami oraz dwa mecze z Holandią. Pierwszy z nich na wyjeździe 29 listopada.

Popołudniowy przegląd sportowy - 17 września 2018.

Legenda polskiej piłki ręcznej z wizytą w czwórkowej "Strefie sportu"

Warszawski Torwar gościł w weekend ponad 1200 zawodników taekwondo olimpijskiego z całego świata. Wszystko w ramach turniejów: 25. Polish Open i 21. Warsaw Cup.