Ostatnia aktualizacja: 26.09.2018 17:10
Popołudniowy przegląd sportowy - 26 września 2018.
Michał Kwiatkowski
Michał KwiatkowskiFoto: Wikipedia/Denismenchov08/CC BY-SA 4.0

Michał Kwiatkowski zajął czwarte miejsce w jeździe indywidualnej na czas na mistrzostwach świata w kolarstwie szosowym w Innsbrucku. Złoty medal zdobył Australijczyk Rohan Dennis, który o minutę i 21 sekund wyprzedził Holendra Toma Dumoulina. Trzeci, ze stratą zaledwie 0.53 sekundy do drugiego miejsca, był Belg Victor Campenaerts. Kwiatkowski do zwycięzcy stracił 2 minuty i 4 sekundy. Drugi z Polaków Maciej Bodnar zajął 17. miejsce

Agnieszka Radwańska zrezygnowała ze startu w tenisowym turnieju WTA w Pekinie i zakończyła sezon. Najlepiej w tym roku Polka poradziła sobie w Eastbourne, gdzie dotarła do półfinału. Na zakończenie poprzedniego sezonu Radwańska zajmowała 28. miejsce w rankingu WTA. Obecnie jest 55., ale prawdopodobnie znajdzie się jeszcze niżej.

Więcej informacji w dźwiękowej wersji Popołudniowego Przeglądu Sportowego przygotowanego przez Mateusza Fusiarza.

Popołudniowy przegląd sportowy - 25 września 2018.

Poranny przegląd sportowy - 26 września 2018.