Ostatnia aktualizacja: 15.10.2018 17:01
Popołudniowy przegląd sportowy - 15 października 2018.
Marta Jaskulska i Wiktoria Kierat
Marta Jaskulska i Wiktoria KieratFoto: facebook Wiktorii Kierat

Czekamy na kolejny medal polskich młodych sportowców w Buenos Aires. Do tej pory reprezentanci Polski zdobyli 5 medali w Młodzieżowych Igrzyskach Olimpijskich, w tym złoto Igi Świątek w tenisowej grze podwójnej wywalczone razem ze Słowenką Kają Juven.
O medal walczą także nasi zawodnicy w dość oryginalnym pięcioboju kolarskim. Za nimi już dwie konkurencje. Dziś rywalizują w trzeciej

Posłuchajcie jak tez zawody oceniają specjalnie dla radiowej Czwórki zajmujące 5. miejsce po dwóch konkurencjach reprezentantki Polski w kolarstwie - Marta Jaskulska i Wiktoria Kierat.

W męskim wieloboju kolarskim Damian Papierski i Piotr Kryński po dwóch konkurencjach zajmują 7. miejsce.
Dziś oprócz kolarzy w Buenos Aires nasi sportowcy będą startować w lekkoatletyce. Wczoraj brąz w rzucie dyskiem, będącym połączeniem dwóch konkursów - zajął Gracjan Kozak

Po sukcesie naszych siatkarzy na mistrzostwach świata zainteresowanie tym sportem jeszcze bardziej wzrosło. A dziś w Bydgoszczy miejscowy Chemik będzie podejmował Skrę Bełchatów.
Mecz rozpocznie się o 18:00.

Sportowe podsumowanie dnia - 13 października 2018.

Francuska Tuluza wygrała Mazovia Cup 2018. Turniej rugby na wózkach rozegrano w Legionowie.

Piłkarska reprezentacja Polski przegrała z Włochami 0:1 (0:0) w meczu europejskiej Ligi Narodów. Porażka oznacza, że "Biało-czerwoni" pożegnają się z Dywizją A.