Ostatnia aktualizacja: 25.02.2019 08:01
Poranny przegląd sportowy - 25 lutego 2019.
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: A_Lesik / Shutterstock, Inc.

Cracovii wygrała z Jagiellonią Białystok 1:0 w meczu 23. kolejki Lotto Ekstraklasy. Jedynego gola spotkania w 48 minucie strzelił ukraiński obrońca klubu z Krakowa Ołeksij Dytiatjew. W 58 minucie rzut karny dla Jagiellonii zmarnował serbski napastnik Stefan Sćepović. Dla Pasów jest to siódme zwycięstwo z rzędu w rozgrywkach ekstraklasy. W innym niedzielnym meczu 23. kolejki Miedź Legnica wygrała z Wisłą Płock 2:1. W tabeli prowadzi Lechia Gdańsk z dorobkiem 49 punktów. Druga jest Legia Warszawa (42 pkt.), a trzecia Jagiellonia (39 pkt.). Cracovia zajmuje 7. miejsce z 36 pkt.

Napoli pokonało Parmę 4:0 w wyjazdowym meczu 25. kolejki piłkarskiej Serie A. Dwa gole dla drużyny z Neapolu strzelił Arkadiusz Milik, a jedną bramkę zdobył Piotr Zieliński.

Więcej informacji w dźwiękowej wersji Porannego Przeglądu Sportowego przygotowanego przez Mateusza Fusiarza.

W sobotę w Warszawie odbył się IX Bieg na Szczyt Rondo 1. Wygrali Anna Ficner i Piotr Łobodziński.

Polscy skoczkowie narciarscy nie obronili tytułu drużynowych mistrzostw świata.

Sportowe podsumowanie dnia - 24 lutego 2019.