Iga Świątek nie zagra w turnieju głównym w Miami

Ostatnia aktualizacja: 20.03.2019 17:01
Popołudniowy przegląd sportowy - 20 marca 2019.
Iga Świątek
Iga ŚwiątekFoto: Darek Matyja

Iga Świątek nie zagra w turnieju głównym w Miami. Polka przegrała w II rundzie kwalifikacji z Amerykanką Sachią Vickery 6:7 (2-7), 4:6. jeszcze dziś o awans do turnieju głównego zagra Magda Linette, która zmierzy się z Japonką Nao Hibino.
Także dziś swój mecz I rundy rozpocznie Hubert Hurkacz z Włochem Matteo Berrettinim.

Z ostatniej chwili:
Magda Linette także przegrała 4:6, 0:6 z Japonką Nao Hibino i nie zagra w turnieju głównym.

Wczoraj siatkarze Trefla Gdańsk nawiązali jednak walkę z faworyzowanym Zenitem Kazań w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Na gorącym parkiecie rywala wygrali 3:2, a że u siebie przegrali 2:3 - o awansie decydował przegrany przez polski zespół 12:15 tzw.  "złoty set". Dziś kolejny polski zespół powalczy o awans. W rewanżowym meczu ćwierćfinałowym Ligi Mistrzów PGE Skra Bełchatów zagra także z Zenitem - tyle że Sankt Petersburg. Pierwsze spotkanie we własnej hali mistrzowie Polski wygrali 3:1 i w rewanżu potrzebują zwyciężyć w dwóch setach, aby znaleźć się w najlepszej czwórce drużyn klubowych Europy.

Poranny przegląd sportowy - 19 marca 2019.