Polska wygrała z Austrią po golu... Piątka

Ostatnia aktualizacja: 22.03.2019 08:01
Piłkarze wygrali 1:0 z Austrią w Wiedniu.
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: A_Lesik / Shutterstock, Inc.

Piłkarska reprezentacja Polski od zwycięstwa rozpoczęli udział w kwalifikacjach do mistrzostw Europy 2020. Jedyną głową bramkę w wyjazdowym meczu z Austrią strzelił Krzysztof Piątek, który na boisku pojawił się w 59. minucie. 9 minut później mógł się cieszyć z gola po celnym strzale głową.

Prowadzenie w grupie G objęła Macedonia Północna, która wygrała u siebie 3:1 z Łotwą - z którą zagramy u siebie w niedzielę. W innym meczu naszej grupy Izrael zremisował 1:1 ze Słowenią.

Siatkarze PGE Skry Bełchatów poznali rywala w półfinale Ligi Mistrzów. Mistrzowie Polski zagrają z Cucine Lube Civitanova, które w ćwierćfinale wyeliminowało Dynamo Moskwa. Włosi w pierwszym meczu wygrali na wyjeździe 3:2, a w drugim u siebie 3:0 (25:16, 25:21, 25:21).
Bełchatowianie miejsce w najlepszej czwórce zapewnili sobie w środę, eliminując Zenita St. Petersburg.

PGE Skra Bełchatów awansowała do najlepszej czwórki siatkarskie Ligi Mistrzów.

Ryoyu Kobayashi zwyciężył w kwalifikacjach w Planicy.