Nieudane przywitanie z Azją

Ostatnia aktualizacja: 24.08.2019 18:00
Reprezentacja Polski w koszykówce przegrała z reprezentacją Nigerii w meczu towarzyskim przed mistrzostwami świata. Był to pierwszy sparing "biało-czerwonych" po dotarciu do Chin.
Koszykówka
Koszykówka Foto: Darek Matyja

Polacy dobrze rozpoczęli mecz z Nigerią, ale w drugiej połowie pozwolili rywalom na odrobienie strat. Po 40 minutach był remis, więc wszystko zakończyła dogrywka. W tej lepsza okazała się drużyna z Afryki, która wygrała 87:84.

Posłuchajcie, co powiedział po meczu Damian Kulig z reprezentacji Polski. Jego wypowiedź w załączonym fragmencie Wiadomości Czwórki.

Mecz z Nigerią był pierwszym sparingiem Polaków w Chinach. 31 sierpnia rozpoczną się tam mistrzostwa świata, a "biało-czerwoni" zagrają w grupie z Wenezuelą, Chinami i Wybrzeżem Kości Słoniowej.

***

Popołudniowy przegląd sportowy - 23 sierpnia 2019.

Fręch zagra w US Open, Majchrzak też - jako "szczęśliwy przegrany"

Ostatnia aktualizacja: 24.08.2019 08:00
Magdalena Fręch pokonała Hiszpankę Paulę Badosę w ostatniej rundzie kwalifikacji do wielkoszlemowego turnieju US Open.

Polscy kajakarze wywalczyli w trwających mistrzostwach świata już cztery medale - wszystkie srebrne.