Hiszpania bez szans, siatkarze w ćwierćfinale ME

Ostatnia aktualizacja: 21.09.2019 22:05
Sportowe Podsumowanie Dnia - 21 września 2019.
W meczu z Hiszpanią Biało-czerwoni mogli się czuć jakby grali w Polsce
W meczu z Hiszpanią "Biało-czerwoni" mogli się czuć jakby grali w PolsceFoto: CEV

Reprezentacja Polski w siatkówce awansowała do ćwierćfinału mistrzostw Europy. W meczu 1/8 finału "Biało-czerwoni" wygrali z reprezentacją Hiszpanii 3:0 (25:18, 25:13, 25:16). Ćwierćfinałowymi rywalami Polaków będą Niemcy.

7 medali - to dorobek reprezentantów Polski w Pucharze Świata w taekwondo olimpijskim, który odbył się w sobotę w Warszawie. Jedyne złoto wywalczyła Patrycja Adamkiewicz - najlepsza w kategorii wagowej do 57 kilogramów.

Więcej informacji w dźwiękowej wersji Sportowego Podsumowania Dnia.

***

7 medali wywalczyli reprezentanci Polski podczas zawodów Pucharu Świata w taekwondo olimpijskim na warszawskim Torwarze.

Reprezentant Polski Magomedmurad Gadżijew wywalczył w Nursułtanie brązowy medal zapaśniczych mistrzostw świata. Zajął trzecie miejsce w kategorii do 70 kg w stylu wolnym.

Mateusz Nieboras wygrał kolarski maraton „Tylko dla orłów – tropem żubra, niedźwiedzia i wilka”.