Futbolowe Syreny wygrywają

Ostatnia aktualizacja: 06.10.2019 15:00
Drużyna futbolu amerykańskiego kobiet Warsaw Sirens wygrała z zespołem Prague Black Cats 38:34. Był to mecz czwartej kolejki Czeskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego pań.
Warsaw Sirens
Warsaw SirensFoto: Robert Grzędowski

"Syreny" przystępowały do tego spotkania z bilansem 1-2 w poprzednich meczach sezonu. Przegrały u siebie z Prague Harpies oraz na wyjeździe z Brno Amazons. Wygrały wyjazdowy pojedynek z Prague Black Cats.

Rewanż z "Czarnymi Kotami" odbył się w niedzielę w Warszawie. Warsaw Sirens prowadziły do przerwy 32:21. W drugiej połowie rywalki zaczęły jednak naciskać i o losach meczu decydowała nerwowa końcówka. W tej prowadzenie udało się utrzymać zespołowi z Warszawy i mecz zakończył się wynikiem 38:34.

***

Bartosz Zmarzlik mistrzem świata!

Ostatnia aktualizacja: 05.10.2019 22:10
Sportowe Podsumowanie Dnia - 5 października 2019.

Reprezentacja Polski w siatkówce pokonała reprezentację Włoch 3:0 (25:18, 25:18, 25:22). Po pięciu meczach w japońskim Pucharze Świata "Biało-czerwoni" mają na koncie cztery zwycięstwa i porażkę.

Polka znów była bezkonkurencyjna, pokonując wszystkie rywalki w Edynburgu.