Piotr Żyła wygrał loty w Bad Mitterndorf

Ostatnia aktualizacja: 15.02.2020 22:15
Sportowe podsumowanie dnia - 15 lutego 2020.
Piotr Żyła
Piotr ŻyłaFoto: Wikimedia Commons / Ailura, CC BY-SA 3.0

Piotr Żyła udowodnił dziś, że na obiektach do lotów narciarskich czuje się znakomicie. Tydzień po fatalnym występie w Willingen wygrał konkurs w Bad Mitterndorf. Zwycięstwo dał mu zwłaszcza drugi znakomity skok, bo po pierwszym zajmował trzecie miejsce.

Magomedmurad Gadżijew zdobył złoty medal mistrzostw Europy w zapasach. Reprezentant Polski wygrał rywalizację w kategorii do 70 kilogramów w stylu wolnym.

Anwil Włocławek i Polski Cukier Toruń zagrają w niedzielę w finale Pucharu Polski koszykarzy.

Szczegóły i więcej informacji w dźwiękowej wersji Sportowego podsumowania dnia.

***

Koszykarze 3x3 testują skład w turniejach w Rosji przed kwalifikacjami olimpijskimi w Indiach.

Popołudniowy przegląd sportowy - 14 lutego 2020.

Anwil Włocławek, HydroTruck Radin, Stelmet Enea Zielona Góra i Polski Cukier Toruń - to półfinaliści koszykarskiego Pucharu Polski 2020.