Ostatnia aktualizacja: 25.05.2020 08:01
Poranny przegląd sportowy - 25 maja 2020.
Robert Lewandowski
Robert Lewandowski Foto: shutterstock.com/MDI

W ostatnim meczu 27 kolejki niemieckiej bundesligi piłkarze FC Köln zremisowali z Fortuną Düsseldorf 2:2. W innych wczorajszych spotkaniach Schalke przegrało z Augsburgiem 0:3 (0:1), a FSV Mainz uległo RB Lipsk aż 0:5 (0:3). Bohaterem w tym ostatnim pojedynku był 24-letni Niemiec Timo Werner, który popisał się hattrickiem. Dzięki temu zawodnik Lipska ma już na swoim koncie 24 trafienia, o trzy mniej niż liderujący w klasyfikacji strzelców Bundesligi Robert Lewandowski.

Wszystkie mecze Bundesligi rozgrywane są bez udziału publiczności.

BATE Borysów zdobyło czwarty w historii piłkarski Puchar Białorusi . W meczu finałowym BATE pokonało po dogrywce Dynamo Brześć 1:0. Jedyną bramkę spotkania w 1 minucie doliczonego czasu dogrywki zdobył Zachar Wołkau.
Białoruś jest jedynym krajem w Europie który nie przerwał rozgrywek w czasie pandemii koronawirusa

Więcej informacji w dźwiękowej wersji Przeglądu przygotowanego przez Norberta Michalaka.

***

Bayern Monachium wygrał z Eintrachtem Frankfurt 5:2. Jedną z bramek dla Bawarczyków zdobył Robert Lewandowski.

Hokeiści GKS-u Tychy czekają na wspólne treningi. Te mają się rozpocząć 1 czerwca.

Sportowe podsumowanie dnia - 24 maja 2020.