PSG pierwszym półfinalistą Ligi Mistrzów

Ostatnia aktualizacja: 13.08.2020 08:01
Poranny przegląd sportowy - 23 sierpnia 2020.
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock

W Lizbonie rozpoczął się w środę turniej finałowy piłkarskiej Ligi Mistrzów. Nietypowa forma rywalizacji od fazy ćwierćfinałów to efekt pandemii koronawirusa. Decyduje teraz tylko jeden mecz - pierwszym francuskie PSG pokonało włoską Atalantę Bergamo 2:1.

W Warszawie rozpoczął się wyścig kolarski Tour Bitwa Warszawska 1920. Prolog, czyli jazdę indywidualną na czas, wygrał Marceli Bogusławski. Wyścig zakończy się w niedzielę.

W Ostrowie Wielkopolskim zakończyły się natomiast mistrzostwa Polski kobiet w szachach. Złoty medal wywalczyła Karina Cyfka, która w dogrywce okazała sią lepsza od Klaudii Kulon.

Więcej informacji w dźwiękowej wersji Przeglądu przygotowanego przez Roberta Grzędowskiego.

***

Bayern Monachium i Barcelona uzupełniły stawkę ćwierćfinalistów piłkarskiej Ligi Mistrzów.

Poranny przegląd sportowy - 11 sierpnia 2020.

Znamy już wszystkich półfinalistów piłkarskiej Ligi Europy.