Marta Jaskulska na podium mistrzostw Europy

Popołudniowy przegląd sportowy - 24 sierpnia 2020.
  • Popołudniowy przegląd sportowy - 24 sierpnia 2020
Kolarstwo - zdj, ilustracyjne
Kolarstwo - zdj, ilustracyjneFoto: pixabay / domena publiczna

Kolarka Marta Jaskulska wywalczyła brąz mistrzostw Europy w jeździe indywidualnej na czas zawodniczek do lat 23 we Francji. Polka pokonała 25,6 km w 37 minut i 11 sekund, a od triumfatorki Niemki Hanny Ludwig wolniejsza była o minutę i 18 setnych. Kilka dni temu, w czwartek, Marta została wicemistrzynią Polski elity w tej konkurencji.

Transferowy hit w koszykarskiej ekstraklasie. Michał Sokołowski wzmocnił szeregi Legii Warszawa. Rok temu "Sokół" zają z reprezentacją Polski ósme miejsce na mistrzostwach świata.

Transfery także w świecie wielkiej piłki. Po zwycięstwie w Lidze Mistrzów z kilkoma zawodnikami pożegna się Bayern Monachium. O kogo chodzi? Sprawdźcie w dźwiękowej wersji Przeglądu przygotowanego przez Mateusza Fusiarza.

***

Sprawdzian formy czołowych wieloboistów podczas  InterEuropol Memoriału Zygmunta Szelesta na stadionie stołecznego AWF-u.

Bayern Monachium wygrał z Paris Saint Germain 1:0 w finale piłkarskiej Ligi Mistrzów.

Sportowe podsumowanie dnia - 23 sierpnia 2020.