Lech przegrał w meczu Ligi Europy w Glasgow z Rangersami 0:1.
  • Poranny przegląd sportowy - 30 października 2020
Filip Bednarek, bramkarz Lecha Poznań
Filip Bednarek, bramkarz Lecha Poznań Foto: Lech Poznań

W drugim swoim meczu w Lidze Europy Lech Poznać przegrał po raz drugi. Tym razem w Glasgow z Rangersami 0:1. Lech grał solidnie w obronie i nawet groźnie kontratakował, w pierwszej połowie walcząc jak równy z równy, Efekt to bezbramkowy remis do przerwy i nadzieje na pierwsze punkty w Lidze Europy.

Niestety w drugiej części spotkania to nie poznaniacy ale drużyna z Glasgow przeprowadziła jedną jedyną skuteczną akcję tego spotkania wykończoną strzałem głową Alfredo Morelosa... Polski klub próbował jeszcze odrobić straty ale brakowało wykończenia akcji i nie da się ukryć, że nie strzelając ani razu celnie ...nie można zdobyć wyrównującej bramki.

W drugim meczu grupy, w której gra Lech, Benfica Lizbona wygrała ze Standardem Liege i właśnie z belgijskim klubem za tydzień zagrają poznaniacy. Może tym razem zdobędą jakieś punkty...

Więcej informacji sportowych w dźwiękowej wersji Przeglądu.