• Popołudniowy przegląd sportowy - 10 listopada 2020.
  • Filip Sasnal - najlepiej trenuje się wspólnie z... narzeczoną
Filip Sasnal
Filip Sasnal Foto: Gimnastyka AZS AWF Kraków

Filip Sasnal zdominował w miniony weekend mistrzostwa Polski w gimnastyce sportowej. Zdobył w nich aż sześć medali w poszczególnych konkurencjach, w tym cztery złote. Stanął ta na najwyższym stopniu podium w najważniejszej klasyfikacji - wieloboju gimnastycznym.
W rozmowie z Czwórką zdradził tajemnicę tego sukcesu - Posłuchajcie dźwiękowej wersji Popołudniowego przeglądu sportowego autorstwa Roberta Grzędowskiego.

Robert Lewandowski został wyróżniony przez magazyn goal.com. Polski napastnik dostał nagrodę dla najlepszego piłkarza świata w minionym sezonie 2019/20.

Tylko pięcioro polskich kolarzy wystartuje w torowych mistrzostwach Europy w bułgarskim Płowdiw. Większość zawodników została wykluczona ze startu przez zakażenia koronawirusem.