Ostatnia aktualizacja: 05.12.2020 22:15
Sportowe podsumowanie dnia - 5 grudnia 2020.
Aleksander Zniszczoł
Aleksander Zniszczoł Foto: Marcin Kadziolka/Shutterstock.com

Aleksander Zniszczoł zajął szóste miejsce w sobotnim konkursie Pucharu Świata w skokach narciarskich w Niżnym Tagile. Oprócz niego punktowało jeszcze trzech Polaków: 15. Jakub Wolny, 25. Maciej Kot i 30. Tomasz Pilch. Zawody wygrał Norweg Halvor Egner Granerud.

Polskie piłkarki ręczne przegrały z Rumunkami 24:28 w swoim drugim meczu mistrzostw Europy. Zdecydowała fatalna druga połowa meczu, bo do przerwy "biało-czerwone" prowadziły 15:11.

Więcej informacji w dźwiękowej wersji Sportowego podsumowania dnia.

***

Robert Grzędowski

Justyna Święty-Ersetic i Wojciech Nowicki ze "Złotymi Kolcami"

Ostatnia aktualizacja: 04.12.2020 18:55
Znamy zwycięzców rankingu na najlepszego polskiego lekkoatletę i lekkoatletkę 2020 roku.

Siatkarze Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle pozostają niepokonani w sezonie siatkarskiej Plusligi. Wygrali już 11 meczów.

Adrian Meronk po dwóch dniach zakończył rywalizację w swoim ostatnim turnieju sezonu golfowego European Tour.