Popołudniowy przegląd sportowy - 4 stycznia 2021.
  • Popołudniowy przegląd sportowy - 4 stycznia 2021
Hubert Hurkacz
Hubert Hurkacz Foto: foter.com/si.robi

W poniedziałek opublikowano po raz pierwszy w 2021 roku ranking ATP. Najlepszy z polskich tenisistów, Hubert Hurkacz, zajmuje 35. miejsce. Prowadzi Serb Novak Djokovic.

Aron Domżała i Maciej Marton spisali się dobrze na drugim etapie Rajdu Dakar. Polska załoga zajęła czwarte miejsce w klasyfikacji lekkich pojazdów UTV. W klasyfikacji generalnej są wiceliderami ze stratą 39 sekund do Chilijczyka Francisco Lopeza Contardo.

Więcej informacji w dźwiękowej wersji Popołudniowego przeglądu sportowego przygotowanego przez Norberta Michalaka.

***

Kamil Stoch wygrał konkurs Turnieju Czterech Skoczni w austriackim Innsbrucku i objął prowadzenie w klasyfikacji generalnej Turnieju Czterech Skoczni. Trzecie miejsce zajął Dawid Kubacki.

Aron Domżała i Maciej Marton wygrali pierwszy etap Rajdu Dakar w kategorii T4 lekkich pojazdów UTV. Nie przeszkodziła w tym pomoc jakiej udzielili na trasie nieprzytomnemu motocykliście.

Walijczyk Gerwyn Price wygrał ze Szkotem Garym Andresonem w finale mistrzostw świata w darta.