Ania Maliszewska na podium PŚ w pięcioboju nowoczesnym

Ostatnia aktualizacja: 09.04.2021 20:40
W Sofii Oktawia Nowacka zajęła 28. miejsce. W sobotę w finale wystąpi Łukasz Gutkowski.
Ania Maliszewska
Ania Maliszewska Foto: Darek Matyja

To był bardzo udany start Anny Maliszewskiej w Pucharze Świata w pięcioboju nowoczesnym w Sofii. Polka zajęła trzecie miejsce z wynikiem 1348 punktów. Zwyciężyła Francuzka Marie Oteiza - 1367 punktów, a druga była Brytyjką Kate French - 1360 punktów.

Do finałowej rywalizacji zakwalifikowała się także inna nasza reprezentantka - Oktawia Nowacka, która była 28.

W sobotę w finale rywalizacji mężczyzn wystąpi Łukasz Gutkowski - posłuchajcie co mówił po udanych kwalifikacjach.

***

Kontuzje, koronawirus i huragan... limit pecha wyczerpany. Od jutra walka o medale.

Znamy już wszystkich półfinalistów mistrzostw Polski w koszykówce.

Dobre występy Polaków w ME, choć sędziowie nie pomagali...

Ostatnia aktualizacja: 09.04.2021 20:30
Bartłomiej Adamus czwarty w ME, Weronika Zielińska-Stubińska siódma, Daniel Goljasz ósmy.