Ostatnia aktualizacja: 23.05.2021 15:30
W klasyfikacji generalnej rajdu zwyciężył Elfyn Evans, "Kajto" był 13.
Kajetan Kajetanowicz
Kajetan KajetanowiczFoto: Kajto.pl/mat. prasowe

Brytyjczyk Elfyn Evans wygrał Rajd Portugalii, ktory był czwartą rundą rajdowych samochodowych mistrzostw świata WRC. Drugi był Hiszpana Dani Sordo, a trzeci Francuz Sebastien Ogier.

Najlepszy w kategorii WRC3 był polski kierowca Kajetan Kajetanowicz, który w generalce został sklasyfikowany na 13. pozycji.
W klasyfikacji generalnej mistrzostw świata prowadzi Ogier z przewagą 2 punktów nad Evansem.

Następną rundą zaliczaną do klasyfikacji mistrzostw będzie Rajd Sardynii, który ma się odbyć w dniach 3-6 czerwca.

***

Przemek Słowikowski i Marlena Gola najszybsi w biegu na 100 metrów, Magda Żebrowska wygrywa w skoku w dal.

Mistrzowie Polski w amp futbolu - zespół Legii Warszawa przegrał z tureckim Sahinbeyem w finale rozgrywanego w Turcji turnieju Ligi Mistrzów.

Hamilton dopiero siódmy i w klasyfikacji generalnej robi się ciekawie.